Mūsų patirtis

UAB “Gebas” yra inžinerinė kompanija, įkurta 2005 metais. Veiklos pradžioje specializavomės plataus profilio vidaus inžinerinių tinklų įrengimo srityje. Laikui bėgant išgryninome savo veiklą ir pastaruosius ketverius metus specializuojamės šildymo sistemų įrengimo ir priežiūros srityse.

Esame viena iš nedaugelio įmonių Vilniaus mieste, teikianti šildymo ir vėsinimo (šaldymo) sistemų plovimo, įvairių šilumokaičių plovimo bei nukalkinimo cheminėmis priemonėmis paslaugas. Dirbame su britų gamintojo FERNOX plovimo įranga ir cheminėmis priemonėmis. Mūsų specialistai yra išklausę specializuotą mokymų kursą apie šildymo sistemų plovimą FERNOX akademijoje Londone. Įgytas žinias kasdien taikome praktikoje, jas giliname susidurdami su įvairiausiomis sistemomis ir jose susidariusiomis problemomis.

Dalyvaujame šviečiamojoje veikloje Lietuvoje, diegiančioje šiuolaikišką požiūrį į šildymo sistemų priežiūrą. Imama suprasti, kaip svarbu nuo pat pradžių pasirūpinti tinkama šildymo sistemos apsauga nuo korozijos ir nuovirų, taip užkertant kelią įvairioms šildymo sistemų problemoms. Šiai dienai esame išplovę ir užpildę apsaugos priemonėmis arti dviejų šimtų privačių gyvenamųjų namų šildymo sistemų visoje Lietuvoje. Labai vertingą patirtį įgijome dirbdami dideliuose objektuose – plaudami įvairių gamyklų, komercinių pastatų šildymo, šaldymo ir vėsinimo sistemas.

Mūsų įmonės veikla yra apdrausta veiklos civilinės atsakomybės ir produkto civilinės atsakomybės draudimu.